Laipni lūdzam Austrijā

Atklāj dabu un kultūru

Tagad%10atlaide

Laipni lūdzam Austrijā

Atklāj Austriju – valsti, kas pilna ar elpu aizraujošu skaistumu, dabu un aizraujošu kultūru. Austrija piedāvā arī dažādas pieredzes, kas Tevi apburs.

Austrija ir pazīstama ar savu elpu aizraujošo dabu, kas piesaista āra entuziastus no visas pasaules. Brauc pa High Alpine Road un izbaudi iespaidīgos skatus. Izpēti skaistus reģionus ar vīna dārziem un burvīgiem ciematiem. Vai arī iegremdējies Zalckamergutas idilliskajā atmosfērā ar ezeriem un kalniem.
Austrija piedāvā daudz vairāk nekā tikai elpu aizraujošas ainavas. Apmeklē kultūras galvaspilsētu Vīni un atklāj iespaidīgās vēsturiskās ēkas, muzejus un pasaulslaveno mūzikas un kafejnīcu kultūru.
Kāpēc Tev vajadzētu rezervēt nomas automašīnu Austrijā? Pavisam vienkārši: elastība un brīvība. Neatkarīgi no tā, vai vēlies noklīst no cilvēkiem vai izpētīt pilsētu bagāto kultūru un vēsturi, nomas automašīna sniedz Tev brīvību izbaudīt visu, ko Austrija piedāvā.
Rezervē savu nomas automašīnu tagad ar Europcar Austria un ļauj sevi apburt Austrijas skaistumam un daudzveidībai. Mēs liekam lielu uzsvaru uz kvalitāti un klientu apkalpošanu, lai nodrošinātu, lai Tavs ceļojums ar mums noritētu nevainojami.
Izbaudi brīvību, ko var piedāvāt tikai nomas automašīna, un piedzīvo neaizmirstamus piedzīvojumus mūsu brīnišķīgajā Austrijā. Gaidīsim Tevi ceļojumā!

Kāpēc klienti izvēlas Europcar

Noteikumi un nosacījumi

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!