Auto noma Rīgā

Auto noma Latvia > Riga

Europcar auto noma Rīgas centrā, piedāvā pilsētu izbaudīt pinā tās spožumā apbraukājot gan pilsētas centru, gan tās apkārtni.
Latvijas galvaspilsēta Rīga ir ne vien Latvijas, bet arī visas Baltijas pērle. Rīgas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā. Rīgā dzīvo vairāk nekā 700 tūkstoši iedzīvotāji, kas to padara par lielāko pilsētu Baltijas valstīs.
Katrs gadsimts Rīgas vaibstos atstājis pēdas. To var manīt arhitektūrā – Vecrīgā un pilsētas centrā. Kultūras mantojums harmoniski līdzpastāv mūsdienu straujajam tempam.
Rīga tiek dēvēta arī par arhitektūras pērli – pilsēta, kurā vienuviet apskatāmas pilsētas pirmsākumos celtās baznīcas, viduslaiku ēkas Vecpilsētā, unikāli jūgendstila paraugi, kā arī gadsimtus pārdzīvojusī koka arhitektūra.
Rīgā uz vienu kvadrātkilometru un iedzīvotāju skaitu ir vislielākais bezmaksas WIFI punktu skaits Eiropā, tāpēc 2014.gada vasarā Rīga kļuva par Eiropas bezmaksas WiFi galvaspilsētu. Pilsētā ir pieejami trīs Lattelecom bezmaksas WiFi punkti uz kvadrātkilometru. Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams arī lielākajā daļa viesnīcu, kafejnīcu, kā arī taksometros.

Kāpēc Izvēlēties Europcar Riga

  • Viegli rezervēt tiešsaistē: meklē,izvēlies,rezervē
  • Ātrā automašīnas saņemšana
  • Dienas, nedēļas, mēneša īstermiņa un ilgtermiņa auto noma
  • Jaunākais autoparks
  • Godalgotā auto nomas kompānija

Europcar nomas punkts Riga


Pieejamās vietas

Riga
A:KRISJANA VALDEMARA 8 LV1010 RIGA,Latvia. T:+371 67 222637
Izvēlēties šo vietu
Riga International Airport
A:RIGA INTERNATIONAL AIRPORT LV1053 RIGA,Latvia. T:+371 67 207825
Izvēlēties šo vietu

Nomas punkts Latvia

īpašie piedāvājumi

nedēļas nogale Rīgā

nedēļas nogale Rīgā

Kalnciema kvartāla atjaunoto koka ēku komplekss Kalnciema un Melnsila ielas krustojumā ir 19. gadsimta koka arhitektūras mantojums, kas būvēts Rietumeiropas vēlīnā klasicisma stilā.

Kvartāla koka ēku atdzimšana sākās 2001. gadā, un pašlaik ikviens var aplūkot sešas atjaunotās koka ēkas, kas ieskauj pagalmu ar nelielu ābeļdārzu. Ēku renovācijā izmantoti tradicionāli materiāli un tehnoloģijas, taču pašas ēkas pielāgotas laikmetīgam dzīves ritmam un komfortam.

 

Riga ar Europcar

Vehicles in this location

Auto noma Rīgā

Iznomājot auto Rīgā no ''Europcar'' auto nomas Jūs varēsiet izbaudīt savu ceļojumu. ''Europcar'' piedāvā zemas cenas, lielisku servisu un jaunus transportlīdzekļus.
Iznomājiet auto no ''Europcar'' jau šodien.

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!