IzvērstāMeklēšana

Papildus pakalpojumi Europcar


 

Degvielas iegāde pirms nomas

Lai nebūtu jāuztraucas par to, kā pirms automašīnas nodošanas atrast tuvāko degvielas uzpildes staciju, saņemot automašīnu,  Europcar piedāvā nopirkt pilnu degvielas tverti. Tādējādi, nododot automašīnu, nebūs nepieciešamība to uzpildīt, jo Jūsu vietā to izdarīs Europcar. Saņemot automašīnu, Europcar pārstāvis Jūs informēs par pilnas degvielas tvertnes cenu.  Degvielas cena tiek aprēķināta, ņemot vērā DUS pieejamo vidējo cenu un konkrētā auto modeļa degvielas tvertnes tilpumu.

Lai iegūtu detalizētu informāciju, lūdzu sazinieties ar Europcar iznomāšanas biroju.

VairākPiegāde un Nodošana

Jūsu ērtībām Europcar Latvija piedāvā automašīnas piegādes un nodošanas pakalpojumus. Viss, kas Jums jādara – zvaniet mums un mēs piegādāsim rezervēto automašīnu pie Jūsu viesnīcas, biroja vai servisa, kur tiek remontēta Jūsu mašīna.

Pakalpojums jāpiesaka min. 1 stundu iepriekš un, ņemot vērā, ka atrodaties ne tālāk kā 30 minūšu brauciena attālumā no tuvākā Europcar biroja.

Lai pieprasītu piegādi / nodošanu, lūdzu sazinieties ar Europcar biroju.

Vairāk
Nomājiet augstākas klases auto nekā rezervēts

Nomājiet augstākas klases automašīnu, sākot tikai no 5€ diennaktī. Šis pakalpojums pieejams Europcar birojos gan starptaustiskajā lidostā “Rīga”, gan Vecrīgā.

Vairāk
Atbildības samazināšana

Europcar piedāvā Jums vairākas atbildības samazināšanas iespējas. Jūsu drošībai un komfortam  – atbildības samazināšana automašīnas bojājumu un/vai  zādzības, riteņu, vējstikla bojājumu gadījumos, kā arī apdrošināšana autovadītājam un pasažieriem.

Visos augstāk minētajos gadījumos pašrisks var tikt samazināts līdz 0€.

Lai iegūtu detalizētu informāciju, lūdzu sazinieties ar Europcar iznomāšanas biroju.

Vairāk 

Papildus autovadītājs

Padariet savu ceļojumu patīkamāku, mazāk nogurdinošu un dodiet iespēju līdzbraucējam vadīt nomas automašīnu! Piemaksājot tikai 5.17€ diennaktī, Jūs varēsiet ērti atpūsties aizmugurējā sēdeklī, kamēr kāds cits pārņem automašīnas vadību. Īpaši piemērots, ceļojot kopā ar draugiem vai ģimeni.

Vairāk

Vienvirziena noma

Izmantojiet vienvirziena nomas iespēju – paņemiet automašīnu vienā Europcar birojā, bet atdodiet to citā. Vienvirziena noma iespējama ne tikai starp pilsētām vienas valsts robežās, bet arī starp lielākajām Eiropas pilsētām (starpvalstu vienvirziena noma). Pakalpojums pieejams par papildus maksu.

Vairāk 

Autovadītāja pakalpojumi

Europcar autovadītāja pakalpojumi – serviss, kas pieejams visā pasaulē. Kamēr Jūs rūpējaties par savu biznesu, mēs rūpējamies par Jums.

Lai iegūtu detalizētu informāciju, lūdzu sazinieties ar Europcar iznomāšanas biroju.

 europcar@europcar.lv

 
 
 
 
 

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!