IzvērstāMeklēšana

Papildus maksājumi

Papildus maksājumi


Dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (PAI)– 5.00 € diennaktī, neatkarīgi no automašīnas klases.


Riepu, vējstikla un priekšējo lukturu apdrošināšana (WWI)– 5.00 € diennaktī, neatkarīgi no automašīnas klases.Maksimālā atbildības samazināšana MEDIUM – Nomnieka atbildība transporta līdzekļa vai tā daļu zādzības un bojājumu gadījumā var tikt samazināta, ja Nomnieks piekrīt Maksimālai atbildības samazināšanai. MEDUIM var nopirkt tikai pēc Atbildības samazināšanas bojājumu gadījumā (CDW) un Atbildības samazināšanas zādzības gadījumā (THW) vai Atbildības samazināšanas bojājumu un zādzības gadījumā (LDW) iegādes.

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, Nomnieka pienākums ir aizpildīt Europcar veidlapu “Ziņojumu par transporta līdzekļa bojājumu vai CSN”, kā arī ievērot nomas līguma vispārējos noteikumus. 


Maksimālā atbildības samazināšana PREMIUM– Piekrītot Maksimālai atbildības samazināšanai PREMIUM, Nomnieka atbildība transporta līdzekļa vai tā daļu zādzības un bojājumu gadījumā tiek samazināta līdz EUR 0.00.

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, Nomnieka pienākums ir aizpildīt Europcar veidlapu “Ziņojumu par transporta līdzekļa bojājumu vai CSN”, kā arī ievērot nomas līguma vispārējos noteikumus. 


Robežas šķērsošanas maksa – Par izbraukšanu ārpus Latvijas teritorijas, tiek piemērota Robežas šķērsošanas maksa 7.87 € diennaktī (maks. 55.06 €). Vienvirziena nomas gadījumā tā ir iekļauta Vienvirziena nomas pakalpojuma maksā.


Maksa par papildus autovadītāju - 5.13 € diennaktī vai maks. 51.30 € par nomu par katru papildus autovadītāju. 


Lidostas / Pilsētas biroja nodeva - iekļauta kopējā nomas maksā.


Maksa par automašīnas ziemas aprīkojumu - No 15. oktobra līdz 15. martam tiek piemērota maksa 5.13 € diennaktī par automašīnas ziemas aprīkojumu (ziemas riepas, logu skrāpis utt.). 


Piegāde & Nodošana - Par automašīnas piegādi vai nodošanu Rīgas robežās darba laikā tiek piemērota maksa 30.50 € apmērā. Ārpus darba laika - 38.72 €. Piegādes vai nodošanas maksa citā pilsētā - saskaņā ar vienošanos ar Europcar pārstāvi.


Saņemšana & nodošana ārpus darba laika - Par automašīnas saņemšanu vai nodošanu ārpus darba laika, tiek piemērota papildus maksa 38.72 €. 


Augstākas klases auto nekā rezervēts - Nomājiet augstākas klases automašīnu, sākot tikai no 5€ diennaktī.


Jauna autovadītāja maksa - Autovadītājiem, jaunākiem par 25 gadiem, ir jāveic piemaksa 7.00 € diennaktī vai maks.  70.00 € par nomu.  


Vienvirziena noma - Nododot automašīnu citos nomas punktos Latvijā un ārpus tās, tiek piemērotas sekojošas piemaksas:

Ventspils, Liepāja (LV) - EUR 51.27 € par nomu;

Tallina (EE), Viļņa (LT) – EUR 114.95 € par nomu;

Tartu, Pērnava (EE), Kauņa, Klaipēda, Palanga (LT) – 114.95 € par nomu;

Varšava (PL) - 665.50 € par nomu; 


Nomas periods - Minimālais automašīnas nomas periods 24 stundas. Nokavējot automašīnas nodošanas laiku vairāk kā par 29 minūtēm, tiek aprēķināta papildus 1 diennakts nomas maksa.Degvielas uzpilde -

Europcar nodod automašīnu Nomniekam ar pilnu degvielas tvertni. Nomnieks atgriež automašīnu pēc nomas ar pilnu bāku. Gadījumā, ja automašīna netiek nodota ar pilnu bāku, par katru trūkstošo degvielas litru tiek aprēķināta samaksa 1.45 €, kā arī uzpildīšanas/uzlādes pakalpojuma maksa 20.00 €.Degvielas iegāde pirms nomas - Nomnieks apmaksā pilnu degvielas tvertni, saņemot automašīnu, un neuzpilda trūkstošo degvielu pirms tās nodošanas. Ievērojiet, ka nauda par neizmantoto degvielu netiek atgriezta.


PAPILDUS APRĪKOJUMS  UN PAKALPOJUMI


Visām automašīnu grupām pieejams sekojošs papildus aprīkojums:


Bērnu auto sēdeklītis

Zīdaiņu sēdeklītis - 8.47 € diennaktī, maks. 84.70 € par nomu;

Bērnu sēdeklītis   - 8.47 € diennaktī, maks. 84.70 € par nomu;

Paliktnis             - 6.05 € diennaktī, maks. 42.35 € par nomu; 


Portatīvā navigācijas sistēma (GPS)

Europcar piedāvā nomai Tom Tom navigācijas iekārtas, kas iekļauj Eiropas Savienības valstu kartes.

Nomas maksa - 12.10 € diennaktī vai maks. 84.70 € par nomu.


Bezvadu WiFi rūteris (Pocket WiFi)

Europcar piedāvā nomai pārnēsājamo bezvadu WiFi rūteri ar datu pārraides ātrumu līdz 30Mbps un ar iespēju pieslēgties maks. 10 WiFi lietotājiem vienlaicīgi.

Rūtera nomas maksa – 7.00 € diennaktī vai maks. 70.00 € par nomu.


Nomnieka atbildība (pašrisks)

Iegādājoties Atbildības samazināšanu bojājumu gadījumā (CDW) un Atbildības samazināšanu zādzības gadījumā (THW) vai Atbildības samazināšanu bojājumu un zādzības gadījumā (LDW), tiek noteikts sekojošs pašrisks:


Sodi un Administrēšanas maksas

- Europcar papildus visiem tiešajiem izdevumiem piemēro Nomniekam Administrēšanas maksu 1983.60€ apmērā, iekļaujot PVN, sekojošos gadījumos:

1) pārvietojoties ar Transportlīdzekli vai nododot to neatļautā teritorijā - valstī (papildus izmaksām, kas saistītas ar Transportlīdzekļa nogādāšanu atpakaļ iznomāšanas valstī);

2) par pārkāpumiem, kas radušies neievērojot Nomas līguma Standarta Nosacījumu un Noteikumu punktus 2(A) un 2(B));

3) par CSN pārkāpumiem, kuru rezultātā valsts varas iestādes atsavina Transportlīdzekli vai tā daļas.

- nododot Transportlīdzekli zonā ar ierobežotu/aizliegtu Transporta līdzekļa novietošanu, papildus stāvvietas izmaksām Europcar piemēro Administrēšanas maksu 15.13 € apmērā, iekļaujot PVN.

- Administrēšanas maksa Transporta līdzekļa bojājumu gadījumā – 38.72 €, iekļaujot PVN.

- Europcar Transporta līdzekļos aizliegts smēķēt. Sods par smēķēšanu transporta līdzekļa salonā – 200.00 €.

- Sods par nozaudētu Transporta līdzekļa atslēgu – 400.00 €.

- Sods par nozaudētiem Transporta līdzekļa dokumentiem – 100.00 €.

- Sods par pilnībā bojātu riepu – 200.00 €.

- Sods par nozaudētu vai sabojātu papildus aprīkojumu – 200.00 €.

- Sods par nozaudētu vai sabojātu Transporta līdzekļa aprīkojumu vai interjeru – 500.00 €.

- Transporta līdzekļa interjera ķīmiskā tīrīšana – 200.00 €.

- Degviela (1 litrs) - 1.45€, iekļaujot PVN.


CSN pārkāpumi


Visi sodi par administratīvo un satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kas veikti automašīnas lietošanas laikā, jāsedz Nomniekam. Par katru sodu, administratīvo un satiksmes noteikumu pārkāpumu apstrādi papildus tiks aprēķināta administrēšanas maksa 36.30 € (par katru sodu)


Maksāšanas veidi un noteikumi

Europcar pieņem sekojošas kredītkartes: VISA, EuroCard/MasterCard, American Express. Saņemot automašīnu, uz kredītkartes tiek rezervēts drošības depozīts, kas ietver paredzamo nomas maksu, summu par pilnu degvielas tvertni un 300.00 € nomas sākumā neparedzamu izdevumu segšanai. Izņēmums - korporatīvie klienti, kuru līgums neparedz kredītkarti drošības depozīta rezervēšanai.

Nomājot luksusa klases automašīnu (PDAR, LDAR, LXAR, PXAR, PFAR, RFAD, GFAD), Nomniekam jāuzrāda 2 kredītkartes (vienai no tām jābūt American Express).


Pievienotās vērtības nodoklis

Visas cenas norādītas EUR un iekļauj 21% PVN.      

                                             

24 stundu palīdzības līnija

Lūdzu sazinieties ar Europcar klientu servisa pārstāvi vai zvaniet uz  24 stundu palīdzības līnijas numuru, ja nomas laikā nepieciešama konsultācija vai palīdzība. Europcar pārstāvis vienmēr laipni palīdzēs.  Nepieciešamos tālruņa numurus Jums paziņos pie automašīnas saņemšanas.  

Ja Jums nepieciešama plašāka informācija, lūdzu sazinieties ar Europcar pārstāvi.


SIA Mobility Latvija ir tiesības veikt izmaiņas izcenojumos bez iepriekšēja brīdinājuma.

 
 
 
 
 

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!