IzvērstāMeklēšana

Noma ar vadītāju

Noma ar vadītāju
 
 

Vajadzīgs šoferis?

Europcar šoferserviss nodrošina ekskluzīvu šoferservisu visā pasaulē.

Lai arī kur Tu būtu, mēs parūpēsimies par Tevi, lai Tu vari koncentrēties uz savu biznesu. 


Europcar šoferserviss norošina:
   • Personīgu sagaidīšanu lidostā vai citā pieprasītā adresē;
   • Augsti kvalificētus un pieredzējušos šoferus un apkalpojošo personālu;
   • Europcar šoferserviss piedāvā pilnu pakalpojuma spektru - sākot no ekonomiskās klases pasažieru pārvadājumiem līdz luksus klases braucieniem. Pieredzējis personāls palīdzēs Tev atrisināt transportēšanas jautājumus konferenču, izstāžu, korporatīvo pasākumu, komandējumu un citu norišu laikā.

 
 

Cenas norādītas Euro (EUR), ieskaitot PVN.


  • Serviss dienā iekļauj autovadītāja pakalpojumus un auto nomas maksu par 8 stundām. Papildus stundas maksa tiks piemērota par katru papildus stundu pēc 8 stundu limita dienā.
  • Serviss dienā neiekļauj degvielas izmaksas - klientam aprēķina iztērētās degvielas maksu pēc Europcar Latvija degvielas aprēķina tabulas vai klients var uzpildīt auto pirms servisa beigām.
  • Baltijas transfērs iekļauj autovadītāja pakalpojumus, auto nomu, degvielu,  kā arī citas izmaksas, lai nodrošinātu transfēru no Rīgas līdz jebkurai Lietuvas vai Igaunijas pilsētai.
  • Latvijas transfērs iekļauj  autovadītāja pakalpojumus, automašīnas nomu, degvielu, ka arī citas izmaksas, lai nodrošinātu transfēru starp Rīgu un jebkruru citu Latvijas pilsētu.


Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu europcar@europcar.lv vai arī zvani pa tālr. (371) 67222637.

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!