IzvērstāMeklēšana

Partneri

Miles & More

Miles & More

Miles & More ir lielākā ceļotāju lojalitātes programma Eiropā, ar vairāk, kā 25 miljoniem biedru. Tā piedāvā atlīdzību pasažieriem no 13 Eiropas lielākām aviosabiedrībām: Lufthansa, Austrian Airlines Group, LOT Polish Airlines, Swiss International Air Lines, Adria Airways, Horvātija Airlines, Condor FLUGDIENST, LUXAIR, Brussels Airlines, Germanwings, Air Astana, Air Malta un Jet Airways

Vairāk
Emirates Skywards

Emirates Skywards

Europcar sadarbojas ar Emirates skywards pastāvīgā klienta programmā. Kā dalībnieks, jūs varat nopelnīt līdz pat 1000 skywards Miles par nomu un baudīt kvalitatīvu auto nomas pieredzi, visur kur jūs ceļot.

Vairāk
Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

SkyMiles dalībnieki nopelna 60 punktus dienā (ne vairāk kā 30 dienas), īrējot pie Europcar. Šis piedāvājums ir pieejams plašam transportlīdzekļu klāstam visos Europcar nomas birojos.

REZERVĒT
Oman Air Sindbad

Oman Air Sindbad

Europcar un Oman Air pastāvīgā lidotāja programma Sindbad apvienojas, lai piedāvātu Sindbad biedriem 500 jūdzes par katru kvalifikācijas nomu.

Vairāk
Air Europa

Air Europa

Air Europa ir Spānijas aviosabiedrība, kas dibināta 1984. gadā. Pašlaik tai ir vairāk nekā 40 modernas lidmašīnas un papildus pavisam jaunas 787 lidmašīnas, kas lido uz vairāk nekā 100 vietējiem, kā arī starptautiskiem galamērķiem, kā arī ar daudziem kopīgiem piedāvājumiem ar SkyTeam aviokompānijas partneriem.
Jau no paša sākuma viens no šīs aviokompānijas mērķiem ir ne tikai pasažieru pārvadāšana no lidostas uz lidostu, bet arī centieni uzlabot klientu pieredzi, lidojot ar Air Europa. Šīs ir korporatīvas saistības, kuras uzņēmums uzņēmies, lai katru dienu piedāvātu labākus un labākus pakalpojumus ne tikai uz lidojot, bet arī uz zemes.

Vairāk

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!