IzvērstāMeklēšana

Partneri

Miles & More

Miles & More

Miles & More ir lielākā ceļotāju lojalitātes programma Eiropā, ar vairāk, kā 25 miljoniem biedru. Tā piedāvā atlīdzību pasažieriem no 13 Eiropas lielākām aviosabiedrībām: Lufthansa, Austrian Airlines Group, LOT Polish Airlines, Swiss International Air Lines, Adria Airways, Horvātija Airlines, Condor FLUGDIENST, LUXAIR, Brussels Airlines, Germanwings, Air Astana, Air Malta un Jet Airways

Vairāk
Flying Blue

Flying Blue

Air France- KLM ir pasaules līderis gaisa transporta jomā, kas katru gadu apkalpo līdz 71.3 milj. klientiem. Uzņēmumam ir viens no lielākajiem parkiem Eiropā, kas sastāv no vairāk nekā 600 gaisa kuģiem.

Vairāk
Emirates Skywards

Emirates Skywards

Europcar sadarbojas ar Emirates skywards pastāvīgā klienta programmā. Kā dalībnieks, jūs varat nopelnīt līdz pat 1000 skywards Miles par nomu un baudīt kvalitatīvu auto nomas pieredzi, visur kur jūs ceļot.

Vairāk
Finnair Plus

Finnair Plus

Finnair Plus dalībnieki saņem īpašus nosacījumus, īrējot ar Europcar: nopelna bonusa punktus, bauda īpašos piedāvājumus un var pārvērst punktus auto nomā.

Vairāk
Turkish Airlines

Turkish Airlines

Jūs kā Miles & Smiles dalībnieks pastāvīgo klientu programmā varat nopelnīt 500 punktus + līdz pat15% atlaidi par vienu nomu, ja jūs īrējat pie Europcar.

Vairāk
Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

SkyMiles dalībnieki nopelna 60 punktus dienā (ne vairāk kā 30 dienas), īrējot pie Europcar. Šis piedāvājums ir pieejams plašam transportlīdzekļu klāstam visos Europcar nomas birojos.

REZERVĒT
Aeroflot

Aeroflot

Kopš 2013. gada novembra Europcar auto noma ir ekskluzīvs Aeroflot partneris. Europcar ir gandarīts nodrošināt Aeroflot klientus ar lielu automašīnu nomas piedāvājumu visās Aeroflot lidojumu galamērķu valstīs.

REZERVĒT

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikāicija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!