IzvērstāMeklēšana

Der zināt!

Der zināt!

Svarīgākie tālruņu numuri Latvijā

Policija: 110

Neatliekamā palīdzība: 112

Europcar 24stundu palīdzības līnija: +371 29 222 637

Europcar informatīvais tālrunis: +371 67 222 637

Mūsu ieteikumi, kurus iesakām ievērot


IEVĒROJIET BRAUKŠANAS ĀTRUMA IEROBEŽOJUMUS: pārsniedzot maksimālo braukšanas ātrumu, Jums nekavējoties var tikt atņemta vadītāja apliecība. Soda apmērs nereti ir augsts un pirms pametat valsti, veiciet tā apmaksu. Pretējā gadījumā paziņojums par sodu tiks nosūtīts Jums uz mājām (uz Jūsu mītnes zemi). Lūdzu, ievērojiet - lielākajā daļā valstu ātruma ierobežojums tiek uzrādīts km/h (kilometri stundā) nevis jūdzēs.

ALKOHOLS: visās Eiropas valstīs ir izstrādāti noteikumi par braukšanu alkohola reibumā. Pieļaujamais alkohola daudzums asinīs var būt noteikts ļoti zems – izdzerot tikai vienu glāzi alus, var izrādīties, ka esat pārkāpis attiecīgās valsts likumu. Ja konstatētais alkohola daudzums asinīs ir virs 0 promiles, dažās valstīs tas jau tiek uzskatīts par sodāmu pārkāpumu.

DROŠĪBAS JOSTAS: saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem lielākajā daļā valstu drošības jostu lietošana ir obligāta kā autovadītājam, tā visiem pasažieriem. Turklāt lielākajā daļā Eiropas valstu, transporta līdzeklim atrodoties kustībā, bērniem līdz noteiktam vecumam nav atļauts atrasties priekšējā pasažieru sēdeklī.

NOVIETOJIET AUTOMAŠĪNU TIKAI TAM PAREDZĒTĀS VIETĀS: lielākajā daļā pilsētu īstermiņa (1 līdz 1.5 stundas) automašīnas novietošana stāvēšanai atļauta ar zilu krāsu apzīmētās zonās. Ilgākai stāvēšanai paredzētas zaļās zonas. Savukārt ar sarkano krāsu apzīmētajās zonās automašīnas novietošana ir aizliegta. Dažās pilsētās tiek izmantoti autostāvvietu kases automāti. Neaizmirstiet veikt samaksu pirms došanās savās gaitās!


„Brauc zaļi”!


Jūsu braukšanas stils un paradumi ir būtiski faktori, kas ietekmē automašīnas degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu. Tos iespējams samazināt, ievērojot sekojošus Europcar ieteikumus:

 

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!