IzvērstāMeklēšana

Europcar Papildus aprīkojumsPortatīvā navigācijas sistēma (GPS)


Europcar piedavā iznomāšanai Tom Tom portatīvās navigācijas ierīces, kuras iekļauj visu ES valstu  autoceļu kartes. Iespējama  arī balss vadība.


Vairāk


Pārnēsājamais bezvadu WiFi rūteris


Jūsu ērtībām Europcar Latvija piedāvā iznomāt mūsdienās tik pieprasīto bezvadu WiFi rūteri. Tas atbalsta 4G LTE tehnoloģiju datu pārraides ātrumu līdz pat 30Mbps un jaunākās tehnoloģijas. Maksimālais iespējamais lietotāju skaits – 10. Rūteris aprīkots ar iebūvētu bateriju ar jaudu 3000mAh, kas nodrošina rūtera darbības ilgumu līdz pat 6 stundām.

Rūteris nodrošina bezlimita datu pārraides apjomu Latvijā, savukārt Igaunijā un Lietuvā – maks. 30 MB dienā.


Vairāk
“Ziemas aprīkojums” automašīnām


Europcar automašīnas ir sagatavotas lietošanai ziemas apstākļos (t.sk. aprīkotas ar ziemas riepām), kā arī piemērotas ar slēpošanu saistītiem izbraucieniem.

- Slēpju turētāji piemēroti  maks. 4 slēpju pāru un nūju pārvadāšanai (lūdzu saskaņojiet ar iznomāšanas biroju par turētāju piemērotību sniega dēļiem). Slēpju kastes – tajās Jūs varat ērti pārvadāt arī bagāžu.


VairākVelosipēdu turētāji


Drošai velosipēdu pārvadāšanai Europcar piedāvā Jums augstākās klases uz automašīnas jumta stiprināmus turētājus. Tā kā velosipēdi atrodas augstu virs zemes - uz automašīnas jumta, tie tiek pasargāti no putekļiem un dubļiem. Papildus drošībai velosipēdu turētāji var tikt aizslēgti. .


Pārnēsājamie ledusskapji

Esot ceļojumā, piknikā vai piemājas dārzā, mūsu pārnēsājamajos automašīnas ledusskapjos esošie dzērieni un uzkodas saglabāsies vēsi visas dienas garumā. Mobilitāte, drošība un ērtība – mūsu iznomāto ledusskapju raksturīgākās iezīmes.


 .

Bērnu auto sēdeklīši

 Drošai braukšanai Europcar piedāvā iznomāt ikvienam bērna vecumam piemērotu automašīnas sēdeklīti (atbilstoši bērna svaram 0-36 kg).

Uzmanību: pamatojoties uz spēkā esošo  likumdošanu, bērnu automašīnas sēdeklīša lietošanas noteikumi katrā valstī var būt atšķirīgi. Lai iegūtu detalizētu informāciju, pirms veicat rezervāciju lūdzu sazinieties ar lokālo rezervēšanas centru vai attiecīgo Europcar biroju.


Vairāk

 
 

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikāicija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!