COVID-19 INFORMATION

IzvērstāMeklēšana

Koronavīrusa Klientu Informācija

 
 
Cienījamais klient,


Šobrīd, kad pasaule piedzīvo nekadrību pilnus laikus, valsts iestādes veic ārkārtas pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 pandēmijas izplatību, ierobežojot mūsu sabiedrības ikdienas dzīvi, mēs redzam sevi kā būtisku pakalpojumu sniedzēju: nodrošinot gan drošu cilvēku pārvietošanos, gan arī dažādu preču, piemēram, ēdiena vai zāļu, nogādāšanu nepieciešamajās vietās. 

Pēdējo divu dienu laikā mēs esam piedzīvojuši negaidīti augstu pieprasījumu pēc mūsu furgoniem, kā arī pēc auto mašīnām, kas ir kā laba alternatīva sabiedriskajam transportam, un tas ir veids, kā uzņēmumi dažadās nozarēs var nodrošināt savu preču piegādes pakalpojumus. 

Mūsu uzņēmumu tīkls joprojām ir jūsu rīcībā.


Kā auto nomas līderis Eiropā, nonākot lēmuma priekšā aizvērt mūsu nomas stacijas vai tās saglabāt atvērtas, mēs izlēmām, ka prioritāte ir ņemt vērā vispārējas intereses. Lūdzu skatīt šeit auto staciju sarakstu, kuras paliek atvērtas un jūsu rīcībā, galvenokārt, lidostās, dzelzceļa stacijās, pilsētas centros, kā arī priekšpilsētās (furgoni un kravas auto). 

Gan jūsu, gan arī mūsu darbinieku drošība ir mūsu nr. 1 prioritāte!

Papildus pastiprinātajiem transportlīdzekļu tīrīšanas pasākumiem, kurus mēs jau esam ieviesuši, regulāri izmantojot dezinfekcijas līdzekļus, šajās galvenajās stacijās mēs arī pašlaik veicam papildu pasākumus: regulāru galda dezinfekciju starp katru klientu un "bezkontakta" politiku (transportlīdzekļa atslēga pēc dezinfekcijas tiek ielikta aizzīmogotā aploksnē).

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Mūsu uzņēmumu grupai, kā mobilitātes pakalpojumu operatoram, ir 70 gadu pieredze sniegt pakalpojumus sabiedrībai, kā arī vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem. Šajā laika posmā mēs droši un elastīgi darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai turpinātu šo misiju.

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikāicija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!