IzvērstāMeklēšana

Jūsu, kā arī mūsu darbinieku drošība ir mūsu galvenā prioritāte!

 

 

IZBAUDI LABĀKO CEĻOJUMA PIEREDZITā kā pasaule saskaras ar nepieredzētu veselības krīzi, mēs esam ieviesuši īpašus pasākumus, lai nodrošinātu jums drošu un elastīgu ceļošanas pieredzi:


Mūsu “drošības programma”:Lai garantētu drošu nomu, mūsu automašīnās un stacijās tiek veikti stingri tīrīšanas un dezinfekcijas pasākumi.PĀRVIETOJIES ELASTĪGIEuropcar visiem klientiem piedāvā gan elastīgu rezervāciju pielāgošanu, gan atcelšanu. Jebkurā laikā maini rezervāciju sadaļā "Pārvaldīt manu rezervāciju".PĀRVIETOJIES AR PĀRLIECĪBUIzmanto bezkontakta pieredzi

Mēs stingri ievērojam higiēnas un sociālās distancēšanas paraugpraksi1. JŪTIES DROŠI MŪSU STACIJĀS2. SAŅEM SAVU TRANSPORTLĪDZEKLI3. ATGRIEZ SAVU TRANSPORTLĪDZEKLIIzvēlies, brauc un droši atdod savu automašīnu


Mēs lepojamies, ka klienta ceļojuma laikā nodrošinām tīru un drošu pieredzi. Mēs stingri ievērojam PVO un vietējo veselības iestāžu ieteikumus un vislabāk ievērojam klases tīrīšanas un dezinfekcijas protokolus.Mūsu stacijas tiek pakāpeniski atvērtas no jauna


Atjauninātu sarakstu vari apskatīt šeit * Francijā Covid-19 ietvaros 2020. gada 25. marta rīkojums ļauj ceļojumu pakalpojumu sniedzējiem, tostarp automašīnu nomas uzņēmumiem, piedāvāt klientiem kredītvēstules, pieprasot atcelšanu laikā no 2020. gada 1. marta līdz 15. septembrim, no viņu gaidāmās auto nomas (neattiecas uz komunālajiem transportlīdzekļiem).

Kredītvēstuļu derīguma termiņš ir 18 mēneši. Informācija par piedāvāto kredītvēstuli jānosūta uz pastāvīga informācijas nesēja (pasta vai e-pasta) ne vēlāk kā 30 dienas pēc līguma izbeigšanas.

Vēlākais 3 mēnešu laikā pēc lēmuma paziņošanas klients saņem jaunu pakalpojuma piedāvājumu, kas vienāds ar kredītvēstules summu. Klients var brīvi izmantot kredītvēstuli pēc saviem ieskatiem.

Ja kredīta derīguma termiņa beigās klients nav izmantojis kredītvēstuli, viņam tiks pilnībā atmaksāta šī kredīta summa. Šis rīkojums attiecas uz visām rezervācijām, kas veiktas, izmantojot Francijas rezervācijas kanālus, un visām rezervācijām, kuras veic ar saņemšanu Francijā.

Zvani un rezervē: +37167222637

Tā pati aplikācija, Jaunā versijā

Lejupielādēt Europcar mobilo lietotni iPhone, iPad un Android versijām!